Farmutil Orkan Śmiłowo – Obra 1912 Kościan 0 – 1

W spotkaniu 23 kolejki nasz zespół podejmował Obrę Kościan. Po typowym meczu walki który nie obfitował w piękne akcje przegraliśmy 1-0. Jedyną bramkę w pięćdziesiątej siódmej minucie zdobył po kontrowersyjnym rzucie karnym Krystian Łukaszyk.

Od pierwszego gwizdka sędziego aktywniejszym zespołem był Obra która dłużej operowała piłką. W pierwszej połowie drużyna z Kościana stworzyła dwie groźne sytuację które na nasze szczęście nie zostały wykorzystane. Nasz zespół najlepszą sytuację miał w 35 minucie. Po długim podaniu w pole karne Sebastiana Mikołajczaka piłkę przyjął Jędrzej Wiśniewski i doskonale obsłużył nabiegającego Damiana Buczka. Niestety piłka minimalnie minęła bramkę.

Druga połowa to przewaga naszego zespołu. Wyszliśmy bardzo zmotywowani, utrzymywaliśmy się dłużej przy piłce. Niestety po bardzo kontrowersyjnym rzucie karnym straciliśmy bramkę. Nie podłamało to naszej drużyny. Dążyliśmy do wyrównania, stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Jednak tego dnia szczęście nie było po naszej stronie i żaden strzał nie znalazł drogi do siatki.

W najbliższej kolejce nasz zespół uda się na wyjazdowe spotkaniu z drużyną Pogoni Nowe Skalmierzyce.