FARMUTIL ORKAN ŚMIŁOWO- WARTA MIĘDZYCHÓD 5-3

W Wielką Sobotę nasz zespół podejmował Wartę Międzychód. Był to bardzo ważny mecz w aspekcie układy tabeli.
W przypadku zwycięstwa nasz zespół mógł odskoczyć od strefy spadkowej na 11 punktów.
Od początku spotkania drużyna Orkanu ruszyła do ataków. Już w 18 minucie po dwójkowej akcji Sebastiana Mikołajczaka i Kamila Kosińskiego wpadła bramka. Popularny Kosa z najbliższej odległości precyzyjnym strzałem z główki pokonał bramkarza gości. Chwilę później nasz zespół mógł podwyższyć prowadzenie ale sędzia liniowy po uderzeniu Jędrzeja Wiśniewskiego pokazał spalonego. W 35 minucie strzałem z 20 metrów bramkę wyrównującą dla Warty zdobył Łukasz Adamczyk. Do przerwy utrzymywał się remis 1-1.
Nasz zespół drugą połowę zaczął od mocnego uderzenia w 50 minucie Jędrzej Wiśniewski strzałem w długi róg zdobył bramkę na 2-1. Ten sam zawodnik w 59 minucie podwyższył wynik na 3-1. W 66 minucie po rzucie rożnym bramkę zdobył Adrian Mikołajczak. Chwilową dekoncentrację naszej drużyny wykorzystali goście i dwie minuty później zdobyli bramkę na 4-2. Na odpowiedz Orkanu kibice długo nie czekali. Chwilę po stracie bramki pięknym strzałem popisał się Jędrzej Wiśniewski i zmienił wynik spotkania na 5-2. W doliczonym czasie gry ambitnie grający zespół z Międzychodu zdobył bramkę na 5-3.

Orkan: Kamil Kosiński 18′, Jędrzej Wiśniewski 50′,59′,69′, Adrian Mikołajczak 67′

Warta: Łukasz Adamczak 35′,  Jarosław Krysiak 68′, Bartosz Nowak 93′