Obchody 60-lecia istnienia klubu

W piątek 29 czerwca w Domu Gościnnym ‚Pasibrzuch’ w Śmiłowie, klub Orkan Farmutil Śmiłowo świętował obchody 60-lecia istnienia klubu oraz historyczny awans do IV ligi.

IMG_5337

Na uroczystości obok zarządu klubu oraz zawodników uczestniczyło wielu gości z senatorem Henrykiem Stokłosą na czele.

IMG_5323

Uroczystość rozpoczęto od przemówienia prezesa klubu Pana Zbigniewa Wicherta. Złożono podziękowania wszystkim sponsorom klubu, osobom związanym z klubem bez których awans byłby rzeczą prawie niemożliwą do osiągnięcia.

„Ten nasz piękny jubileusz oraz sukces sportowy był możliwy dzięki wsparciu życzliwych ludzi. Ostatnie lata w historii klubu, to czas nieocenionej pomocy ze strony Anny i Henryka Stokłosów oraz wójta Gminy Kaczory Brunona Wolskiego” – mówił prezes. Podziękował również licznemu gronu sponsorów i przyjaciołom klubu w którym znaleźli się: Przemysław Andryszak, Sławomir Cyganek, Henryk Kalka, Arkadiusz Hass, Ryszard Górka, Hanna Bartos, Natalia Sobieszczyk, Józef Niemczuk, Henryk Dembicki, Mirosław Mikosz, Dariusz Krupa, Jarosław Jackowski, Stanisław Bachmatiuk, Stefan Kowal, Adam Hinz, Artur Skiera, Stefan Krusik, Tomasz Miedziński, Bartosz Gałecki i wielu innych.

IMG_5156

Prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Pile, Adam Luboński wręczył na ręce zawodników puchar za awans w rozgrywkach – do IV ligi. Również zaproszeni goście gratulując sukcesu, wręczali symboliczne puchary na ręce zarządu.

IMG_5000

IMG_5100

Klub podziękował zawodnikom za zaangażowanie i walkę na boisku. Za wytrwałość i dążenie do osiągnięcia celu – jakim był awans. Drużyna prowadzona przez trenera Tomasza Miedzińskiego w tym sezonie nie przegrała żadnego meczu – jeden zremisowała. Awans jest najlepszą nagrodą.

IMG_5204

Także symboliczne podziękowanie na ręce zarządu złożyli zawodnicy – za zaufanie i współpracę, której owocem jest ten sukces sportowy.

IMG_5319

Po części oficjalnej był czas na zabawę taneczną i świętowanie.

IMG_5344

A już od 10go lipca nasi zawodnicy wrócą na boisko trenować przed zbliżającym się startem sezonu. O zaplanowanych sparingach będziemy informować na bieżąco. Start IV ligi już 4 sierpnia.