Zapowiedź: Farmutil Orkan Śmiłowo – Lubuszanin Trzcianka

Czas na derby OZPN Piła. Do Śmiłowa zawita lider z Trzcianki‼️

Farmutil Orkan Śmiłowo – Lubuszanin Trzcianka
Sobota (6 kwietnia), godz. 15:00!

Obie drużyny w obecnej kampanii walczą o zupełnie dwa różne cele. Orkan to beniaminek, który chce spokojnie zachować ligowy byt, zdobyć cenne doświadczenie w debiutanckim sezonie na szczeblu IV ligi i wykorzystać je w przyszłości. Nie zmienia to oczywiście faktu, że od początku walczymy o zajęcie jak najlepszego miejsca w tabeli, a w każdym meczu stawiamy sobie najwyższe cele!

Lubuszanin to jeden z głównych faworytów do wygrania ligi. Od początku przewodzą stawce i prezentują wysoki poziom. Celem podopiecznych trenera Jarosława Feciucha jest zdobycie mistrzostwa i awans do III ligi. Czeka ich jednak trudne zadanie. Za plecami czyha nieobliczalna Nielba Wągrowiec i Unia Swarzędz, a różnice punktowe między tymi zespołami są niewielkie. Zapowiada się więc arcyciekawa walka do końca sezonu.

Jak już wyżej wspomnieliśmy Trzcianka zajmuje obecnie pierwsze miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 53 punktów. W miniony weekend bardzo pewnie na własnym boisku pokonali KS Opatówek aż 5:0.
My natomiast po ciekawym i zaciętym pojedynku bezbramkowo zremisowaliśmy z Pogonią Nowe Skalmierzyce i na ten moment zajmujemy trzynastą pozycję.

Bardzo trudne zadanie czeka w sobotę zawodników Tomasza Miedzińskiego. Faworytem meczu są goście, ale wiemy – derby rządzą się swoimi prawami. Miejsce w tabeli i zdobyte punkty po pierwszym gwizdku nie mają znaczenia. Liczy się walka, charakter i zaangażowanie drużyny!

Zapraszamy wszystkich w sobotę do Śmiłowa na mecz derbowy! ⚽️🔥