Terminarz

 Kolejka 1 – 4-5 sierpnia
Zjednoczeni Trzemeszno 6-3 Centra Ostrów Wielkopolski 4 sierpnia, 17:00
Victoria Września 0-0 Warta Międzychód 4 sierpnia, 17:00
Unia Swarzędz 3-1 Lubuszanin Trzcianka 4 sierpnia, 14:00
Orkan Śmiłowo 2-0 Polonia 1912 Leszno 4 sierpnia, 16:00
Polonia Kępno 3-0 Krobianka Krobia 4 sierpnia, 16:00
LKS Gołuchów 0-0 Sokół Pniewy 4 sierpnia, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-1 Olimpia Koło 4 sierpnia, 16:00
Obra Kościan 1-0 Nielba Wągrowiec 26 września, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-2 Kotwica Kórnik 4 sierpnia, 17:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-1 KS Opatówek 4 sierpnia, 15:00
Kolejka 2 – 11-12 sierpnia
Centra Ostrów Wielkopolski 3-3 Krobianka Krobia 11 sierpnia, 17:00
Polonia 1912 Leszno 2-0 Polonia Kępno 11 sierpnia, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-1 Orkan Śmiłowo 11 sierpnia, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-0 KS Opatówek 11 sierpnia, 17:00
Obra Kościan 1-2 Kotwica Kórnik 11 sierpnia, 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-3 Nielba Wągrowiec 11 sierpnia, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 4-0 Olimpia Koło 11 sierpnia, 17:00
LKS Gołuchów 3-1 Unia Swarzędz 11 sierpnia, 16:00
Warta Międzychód 0-2 Sokół Pniewy 11 sierpnia, 16:00
Victoria Września 1-1 Zjednoczeni Trzemeszno 11 sierpnia, 17:00

 

 Kolejka 3 – 15 sierpnia
Victoria Września 0-1 Centra Ostrów Wielkopolski 15 sierpnia, 17:00
Unia Swarzędz 4-1 Warta Międzychód 15 sierpnia, 14:00
Nielba Wągrowiec 0-3 Lubuszanin Trzcianka 15 sierpnia, 16:00
KS Opatówek 0-1 Obra Kościan 15 sierpnia, 16:00
Orkan Śmiłowo 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 15 sierpnia, 14:00
Polonia Kępno 3-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 15 sierpnia, 17:00
Krobianka Krobia 1-0 Polonia 1912 Leszno 15 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-2 Sokół Pniewy 15 sierpnia, 17:00
LKS Gołuchów 4-0 Olimpia Koło 15 sierpnia, 12:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5-5 Kotwica Kórnik 15 sierpnia, 16:00
 Kolejka 4 – 18-19 sierpnia
Centra Ostrów Wielkopolski 3-2 Polonia 1912 Leszno 18 sierpnia, 11:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-3 Polonia Kępno 18 sierpnia, 17:00
Obra Kościan 0-0 Orkan Śmiłowo 18 sierpnia, 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-1 KS Opatówek 19 sierpnia, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 2-1 Kotwica Kórnik 18 sierpnia, 17:00
LKS Gołuchów 1-2 Nielba Wągrowiec 18 sierpnia, 16:00
Warta Międzychód 1-1 Olimpia Koło 18 sierpnia, 16:00
Victoria Września 1-2 Sokół Pniewy 18 sierpnia, 17:00
Krobianka Krobia 3-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 19 sierpnia, 11:00
Unia Swarzędz 1-0 Zjednoczeni Trzemeszno 18 sierpnia, 14:00
 Kolejka 5 – 25-26 sierpnia
Unia Swarzędz 2-2 Victoria Września 25 sierpnia, 14:00
Nielba Wągrowiec 3-2 Warta Międzychód 25 sierpnia, 14:00
KS Opatówek 0-2 Lubuszanin Trzcianka 26 sierpnia, 15:00
Orkan Śmiłowo 0-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 25 sierpnia, 16:00
Polonia Kępno 0-2 Obra Kościan 25 sierpnia, 14:00
Krobianka Krobia 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 25 sierpnia, 17:00
Polonia 1912 Leszno 0-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 25 sierpnia, 11:00
Centra Ostrów Wielkopolski 3-1 Sokół Pniewy 25 sierpnia, 15:30
Zjednoczeni Trzemeszno 1-0 Olimpia Koło 25 sierpnia, 17:00
LKS Gołuchów 3-1 Kotwica Kórnik 25 sierpnia, 13:00
 Kolejka 6 – 29 sierpnia
Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5 września, 17:30
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-0 Polonia 1912 Leszno 29 sierpnia, 17:00
Obra Kościan 2-0 Krobianka Krobia 29 sierpnia, 18:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 Polonia Kępno 29 sierpnia, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 5-2 Orkan Śmiłowo 29 sierpnia, 18:00
LKS Gołuchów 1-0 KS Opatówek 29 sierpnia, 17:00
Warta Międzychód 3-2 Kotwica Kórnik 29 sierpnia, 18:00
Victoria Września 3-0 Olimpia Koło 29 sierpnia, 17:00
Sokół Pniewy 3-1 Unia Swarzędz 29 sierpnia, 17:00
Nielba Wągrowiec 2-1 Zjednoczeni Trzemeszno 29 sierpnia, 16:00
 Kolejka 7 – 1-2 września
Unia Swarzędz 3-1 Centra Ostrów Wielkopolski 1 września, 14:00
Nielba Wągrowiec 2-1 Victoria Września 1 września, 15:00
KS Opatówek 1-2 Warta Międzychód 1 września, 16:00
Orkan Śmiłowo 1-0 LKS Gołuchów 1 września, 16:00
Polonia Kępno 1-2 Lubuszanin Trzcianka 1 września, 16:00
Krobianka Krobia 3-6 Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 września, 16:00
Polonia 1912 Leszno 0-0 Obra Kościan 1 września, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 września, 17:30
Sokół Pniewy 4-1 Olimpia Koło 1 września, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 4-3 Kotwica Kórnik 2 września, 17:00
Kolejka 8 – 8-9 września
Centra Ostrów Wielkopolski 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 8 września, 17:00
Obra Kościan 1-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 8 września, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-0 Polonia 1912 Leszno 8 września, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 5-0 Krobianka Krobia 8 września, 16:00
LKS Gołuchów 2-3 Polonia Kępno 8 września, 16:00
Warta Międzychód 4-1 Orkan Śmiłowo 8 września, 16:00
Victoria Września 3-2 Kotwica Kórnik 8 września, 17:00
Sokół Pniewy 1-3 Nielba Wągrowiec 8 września, 17:00
Unia Swarzędz 4-3 Olimpia Koło 8 września, 11:00
KS Opatówek 3-1 Zjednoczeni Trzemeszno 8 września, 16:00
Kolejka 9 – 15-16 września
Olimpia Koło 0-1 Centra Ostrów Wielkopolski 15 września, 13:00
Nielba Wągrowiec 0-0 Unia Swarzędz 16 września, 12:00
KS Opatówek 2-0 Victoria Września 15 września, 16:00
Orkan Śmiłowo 3-2 Zjednoczeni Trzemeszno 15 września, 15:00
Polonia Kępno 1-0 Warta Międzychód 15 września, 16:00
Krobianka Krobia 1-0 LKS Gołuchów 15 września, 14:00
Polonia 1912 Leszno 2-1 Lubuszanin Trzcianka 15 września, 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-1 Obra Kościan 15 września, 16:00
Sokół Pniewy 2-4 Kotwica Kórnik 15 września, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 15 września, 14:30
 Kolejka 10 – 22-23 września
Centra Ostrów Wielkopolski 3-0 Obra Kościan 22 września, 13:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 22 września, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 2-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 22 września, 16:00
LKS Gołuchów 0-3 Polonia 1912 Leszno 22 września, 15:00
Warta Międzychód 1-0 Krobianka Krobia 23 września, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 2-1 Polonia Kępno 22 września, 16:00
Victoria Września 2-0 Orkan Śmiłowo 22 września, 16:00
Sokół Pniewy 1-0 KS Opatówek 22 września, 16:00
Unia Swarzędz 2-1 Kotwica Kórnik 22 września, 14:00
Olimpia Koło 2-3 Nielba Wągrowiec 22 września, 15:00
 Kolejka 11 – 29-30 września
Nielba Wągrowiec 2-3 Centra Ostrów Wielkopolski 29 września, 15:00
KS Opatówek 1-4 Unia Swarzędz 29 września, 16:00
Orkan Śmiłowo 1-0 Sokół Pniewy 29 września, 15:00
Polonia Kępno 3-4 Victoria Września 29 września, 14:00
Krobianka Krobia 0-3 Zjednoczeni Trzemeszno 29 września, 16:00
Polonia 1912 Leszno 4-1 Warta Międzychód 29 września, 14:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-1 LKS Gołuchów 29 września, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-0 Lubuszanin Trzcianka 29 września, 16:00
Obra Kościan 4-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 29 września, 16:00
Olimpia Koło 1-0 Kotwica Kórnik 29 września, 15:00
 Kolejka 12 – 6-7 października
Centra Ostrów Wielkopolski 2-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 6 października, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 6-1 Obra Kościan 6 października, 12:00
LKS Gołuchów 4-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 6 października, 15:00
Warta Międzychód 5-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6 października, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-2 Polonia 1912 Leszno 6 października, 16:00
Victoria Września 4-0 Krobianka Krobia 6 października, 16:00
Sokół Pniewy 2-4 Polonia Kępno 6 października, 16:00
Unia Swarzędz 3-1 Orkan Śmiłowo 6 października, 14:00
Olimpia Koło 0-0 KS Opatówek 6 października, 15:00
Nielba Wągrowiec 3-1 Kotwica Kórnik 6 października, 14:00
Kolejka 13 – 13-14 października
KS Opatówek 2-2 Nielba Wągrowiec 13 października, 15:00
Orkan Śmiłowo 5-1 Olimpia Koło 13 października, 15:00
Polonia Kępno 1-0 Unia Swarzędz 13 października, 15:00
Krobianka Krobia 1-2 Sokół Pniewy 13 października, 15:00
Polonia 1912 Leszno 1-1 Victoria Września 13 października, 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4-2 Zjednoczeni Trzemeszno 13 października, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 Warta Międzychód 13 października, 15:00
Obra Kościan 1-2 LKS Gołuchów 13 października, 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-3 Lubuszanin Trzcianka 13 października, 15:00
Centra Ostrów Wielkopolski 4-1 Kotwica Kórnik 13 października, 11:00
Kolejka 14 – 20-21 października
Centra Ostrów Wielkopolski 1-1 Lubuszanin Trzcianka 20 października, 15:00
LKS Gołuchów 2-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 20 października, 15:00
Warta Międzychód 1-1 Obra Kościan 20 października, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-3 Tarnovia Tarnowo Podgórne 20 października, 15:00
Victoria Września 2-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 20 października, 15:00
Sokół Pniewy 0-3 Polonia 1912 Leszno 20 października, 15:00
Unia Swarzędz 5-0 Krobianka Krobia 20 października, 14:00
Olimpia Koło 3-4 Polonia Kępno 20 października, 15:00
Nielba Wągrowiec 0-0 Orkan Śmiłowo 20 października, 14:00
KS Opatówek 1-2 Kotwica Kórnik 20 października, 15:00
 Kolejka 15 – 27-28 października
KS Opatówek 4-2 Centra Ostrów Wielkopolski 27 października, 15:00
Orkan Śmiłowo 2-2 Kotwica Kórnik 27 października, 14:00
Polonia Kępno 0-1 Nielba Wągrowiec 27 października, 15:00
Krobianka Krobia 3-2 Olimpia Koło 27 października, 14:00
Polonia 1912 Leszno 1-1 Unia Swarzędz 27 października, 15:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-2 Sokół Pniewy 27 października, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-1 Victoria Września 27 października, 14:00
Obra Kościan 1-0 Zjednoczeni Trzemeszno 27 października, 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 Warta Międzychód 27 października, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 1-0 LKS Gołuchów 27 października, 14:00
 Kolejka 16 – 3-4 listopada
Centra Ostrów Wielkopolski 2-2 LKS Gołuchów 3 listopada, 13:00
Warta Międzychód 0-0 Lubuszanin Trzcianka 3 listopada, 14:00
Zjednoczeni Trzemeszno 3-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 listopada, 14:00
Victoria Września 0-0 Obra Kościan 3 listopada, 14:00
Sokół Pniewy 0-3 Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 listopada, 14:00
Unia Swarzędz 2-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 listopada, 13:00
Olimpia Koło 0-1 Polonia 1912 Leszno 3 listopada, 13:00
Nielba Wągrowiec 0-1 Krobianka Krobia 3 listopada, 13:00
KS Opatówek 1-1 Orkan Śmiłowo 3 listopada, 14:00
Polonia Kępno 2-0 Kotwica Kórnik 3 listopada, 14:00
Kolejka 17 – 10-11 listopada
Orkan Śmiłowo 2-0 Centra Ostrów Wielkopolski 10 listopada, 13:00
Polonia Kępno 4-1 KS Opatówek 10 listopada, 14:00
Krobianka Krobia 1-2 Kotwica Kórnik 10 listopada, 13:00
Polonia 1912 Leszno 0-1 Nielba Wągrowiec 10 listopada, 13:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-2 Olimpia Koło 10 listopada, 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-2 Unia Swarzędz 10 listopada, 12:00
Obra Kościan 4-0 Sokół Pniewy 10 listopada, 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-1 Victoria Września 10 listopada, 14:00
Lubuszanin Trzcianka 2-1 Zjednoczeni Trzemeszno 10 listopada, 13:00
LKS Gołuchów 3-1 Warta Międzychód 10 listopada, 13:00
 Kolejka 18 – 17-18 listopada
Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 Warta Międzychód 17 listopada, 13:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-2 LKS Gołuchów 17 listopada, 13:00
Victoria Września 0-2 Lubuszanin Trzcianka 17 listopada, 13:00
Sokół Pniewy 1-5 Pogoń Nowe Skalmierzyce 17 listopada, 13:00
Unia Swarzędz 0-1 Obra Kościan 17 listopada, 13:00
Olimpia Koło 1-3 Tarnovia Tarnowo Podgórne 17 listopada, 13:00
Nielba Wągrowiec 3-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 17 listopada, 13:00
KS Opatówek 2-0 Krobianka Krobia 17 listopada, 13:00
Orkan Śmiłowo 4-1 Polonia Kępno 17 listopada, 13:00
Polonia 1912 Leszno 3-0 Kotwica Kórnik 17 listopada, 13:00
Kolejka 19 – 24-25 listopada
Polonia Kępno 1-0 Centra Ostrów Wielkopolski 24 listopada, 13:00
Krobianka Krobia 1-0 Orkan Śmiłowo 24 listopada, 13:00
Polonia 1912 Leszno 3-0 KS Opatówek 24 listopada, 13:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-0 Kotwica Kórnik 24 listopada, 13:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-2 Nielba Wągrowiec 24 listopada, 12:00
Obra Kościan 7-2 Olimpia Koło 24 listopada, 13:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 6-1 Unia Swarzędz 24 listopada, 13:00
Lubuszanin Trzcianka 4-0 Sokół Pniewy 25 listopada, 12:00
LKS Gołuchów 0-4 Victoria Września 24 listopada, 13:00
Warta Międzychód 8-1 Zjednoczeni Trzemeszno 24 listopada, 13:00

 

 Kolejka 20 – 2-3 marca
Sokół Pniewy 0-2 LKS Gołuchów 2 marca, 13:00
Olimpia Koło 1-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 marca, 14:00
Nielba Wągrowiec 4-1 Obra Kościan 2 marca, 15:00
Kotwica Kórnik 2-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 marca, 14:00
w Kamionkach
KS Opatówek 1-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 marca, 14:00
Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 Zjednoczeni Trzemeszno 2 marca, 13:00
Warta Międzychód 1-4 Victoria Września 3 marca, 14:00
Lubuszanin Trzcianka 2-1 Unia Swarzędz 2 marca, 14:00
Polonia 1912 Leszno 1-2 Orkan Śmiłowo 2 marca, 13:00
Krobianka Krobia 1-4 Polonia Kępno 2 marca, 14:00
Kolejka 21 – 9-10 marca
Zjednoczeni Trzemeszno Victoria Września 10 marca, 15:00
Krobianka Krobia Centra Ostrów Wielkopolski 9 marca, 14:00
Polonia Kępno Polonia 1912 Leszno 9 marca, 14:00
Orkan Śmiłowo Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 9 marca, 14:00
KS Opatówek Tarnovia Tarnowo Podgórne 9 marca, 11:00
Kotwica Kórnik Obra Kościan 9 marca, 14:00
Nielba Wągrowiec Pogoń Nowe Skalmierzyce 9 marca, 15:00
Olimpia Koło Lubuszanin Trzcianka 9 marca, 14:00
Unia Swarzędz LKS Gołuchów 9 marca, 13:00
Sokół Pniewy Warta Międzychód 9 marca, 15:00
Kolejka 22 – 16-17 marca
Sokół Pniewy Zjednoczeni Trzemeszno
Olimpia Koło LKS Gołuchów
Kotwica Kórnik Pogoń Nowe Skalmierzyce
Centra Ostrów Wielkopolski Victoria Września
Warta Międzychód Unia Swarzędz
Lubuszanin Trzcianka Nielba Wągrowiec
Obra Kościan KS Opatówek
Tarnovia Tarnowo Podgórne Orkan Śmiłowo
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Polonia Kępno
Polonia 1912 Leszno Krobianka Krobia
 Kolejka 23 – 23-24 marca
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Krobianka Krobia
Zjednoczeni Trzemeszno Unia Swarzędz
Polonia 1912 Leszno Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia Kępno Tarnovia Tarnowo Podgórne
Orkan Śmiłowo Obra Kościan
KS Opatówek Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kotwica Kórnik Lubuszanin Trzcianka
Nielba Wągrowiec LKS Gołuchów
Olimpia Koło Warta Międzychód
Sokół Pniewy Victoria Września
Kolejka 24 – 30-31 marca
Sokół Pniewy Centra Ostrów Wielkopolski
Olimpia Koło Zjednoczeni Trzemeszno
Kotwica Kórnik LKS Gołuchów
Victoria Września Unia Swarzędz
Warta Międzychód Nielba Wągrowiec
Lubuszanin Trzcianka KS Opatówek
Pogoń Nowe Skalmierzyce Orkan Śmiłowo
Obra Kościan Polonia Kępno
Tarnovia Tarnowo Podgórne Krobianka Krobia
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Polonia 1912 Leszno
Kolejka 25 – 6-7 kwietnia
Zjednoczeni Trzemeszno Nielba Wągrowiec
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno Tarnovia Tarnowo Podgórne
Krobianka Krobia Obra Kościan
Polonia Kępno Pogoń Nowe Skalmierzyce
Orkan Śmiłowo Lubuszanin Trzcianka
KS Opatówek LKS Gołuchów
Kotwica Kórnik Warta Międzychód
Olimpia Koło Victoria Września
Unia Swarzędz Sokół Pniewy
Kolejka 26 – 13-14 kwietnia
Olimpia Koło Sokół Pniewy
Kotwica Kórnik Zjednoczeni Trzemeszno
Centra Ostrów Wielkopolski Unia Swarzędz
Victoria Września Nielba Wągrowiec
Warta Międzychód KS Opatówek
LKS Gołuchów Orkan Śmiłowo
Lubuszanin Trzcianka Polonia Kępno
Pogoń Nowe Skalmierzyce Krobianka Krobia
Obra Kościan Polonia 1912 Leszno
Tarnovia Tarnowo Podgórne Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
 Kolejka 27 – 20 kwietnia
Zjednoczeni Trzemeszno KS Opatówek
Tarnovia Tarnowo Podgórne Centra Ostrów Wielkopolski
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Obra Kościan
Polonia 1912 Leszno Pogoń Nowe Skalmierzyce
Krobianka Krobia Lubuszanin Trzcianka
Polonia Kępno LKS Gołuchów
Orkan Śmiłowo Warta Międzychód
Kotwica Kórnik Victoria Września
Nielba Wągrowiec Sokół Pniewy
Olimpia Koło Unia Swarzędz
Kolejka 28 – 27-28 kwietnia
Kotwica Kórnik Sokół Pniewy
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Pogoń Nowe Skalmierzyce
Centra Ostrów Wielkopolski Olimpia Koło
Unia Swarzędz Nielba Wągrowiec
Victoria Września KS Opatówek
Zjednoczeni Trzemeszno Orkan Śmiłowo
Warta Międzychód Polonia Kępno
LKS Gołuchów Krobianka Krobia
Lubuszanin Trzcianka Polonia 1912 Leszno
Obra Kościan Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kolejka 29 – 1 maja
Obra Kościan Centra Ostrów Wielkopolski
Tarnovia Tarnowo Podgórne Pogoń Nowe Skalmierzyce
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Lubuszanin Trzcianka
Polonia 1912 Leszno LKS Gołuchów
Krobianka Krobia Warta Międzychód
Polonia Kępno Zjednoczeni Trzemeszno
Orkan Śmiłowo Victoria Września
KS Opatówek Sokół Pniewy
Kotwica Kórnik Unia Swarzędz
Nielba Wągrowiec Olimpia Koło
Kolejka 30 – 4-5 maja
Kotwica Kórnik Olimpia Koło
Centra Ostrów Wielkopolski Nielba Wągrowiec
Unia Swarzędz KS Opatówek
Sokół Pniewy Orkan Śmiłowo
Victoria Września Polonia Kępno
Zjednoczeni Trzemeszno Krobianka Krobia
Warta Międzychód Polonia 1912 Leszno
LKS Gołuchów Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Lubuszanin Trzcianka Tarnovia Tarnowo Podgórne
Pogoń Nowe Skalmierzyce Obra Kościan
Kolejka 31 – 11-12 maja
Pogoń Nowe Skalmierzyce Centra Ostrów Wielkopolski
Obra Kościan Lubuszanin Trzcianka
Tarnovia Tarnowo Podgórne LKS Gołuchów
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Warta Międzychód
Polonia 1912 Leszno Zjednoczeni Trzemeszno
Krobianka Krobia Victoria Września
Polonia Kępno Sokół Pniewy
Orkan Śmiłowo Unia Swarzędz
KS Opatówek Olimpia Koło
Kotwica Kórnik Nielba Wągrowiec
 Kolejka 32 – 18-19 maja
Kotwica Kórnik Centra Ostrów Wielkopolski
Nielba Wągrowiec KS Opatówek
Olimpia Koło Orkan Śmiłowo
Unia Swarzędz Polonia Kępno
Sokół Pniewy Krobianka Krobia
Victoria Września Polonia 1912 Leszno
Zjednoczeni Trzemeszno Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Warta Międzychód Tarnovia Tarnowo Podgórne
LKS Gołuchów Obra Kościan
Lubuszanin Trzcianka Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kolejka 33 – 25-26 maja
Kotwica Kórnik KS Opatówek
Lubuszanin Trzcianka Centra Ostrów Wielkopolski
Pogoń Nowe Skalmierzyce LKS Gołuchów
Obra Kościan Warta Międzychód
Tarnovia Tarnowo Podgórne Zjednoczeni Trzemeszno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Victoria Września
Polonia 1912 Leszno Sokół Pniewy
Krobianka Krobia Unia Swarzędz
Polonia Kępno Olimpia Koło
Orkan Śmiłowo Nielba Wągrowiec
Kolejka 34 – 1-2 czerwca
Centra Ostrów Wielkopolski KS Opatówek
Kotwica Kórnik Orkan Śmiłowo
Nielba Wągrowiec Polonia Kępno
Olimpia Koło Krobianka Krobia
Unia Swarzędz Polonia 1912 Leszno
Sokół Pniewy Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Victoria Września Tarnovia Tarnowo Podgórne
Zjednoczeni Trzemeszno Obra Kościan
Warta Międzychód Pogoń Nowe Skalmierzyce
LKS Gołuchów Lubuszanin Trzcianka
Kolejka 35 – 8-9 czerwca
Kotwica Kórnik Polonia Kępno
LKS Gołuchów Centra Ostrów Wielkopolski
Lubuszanin Trzcianka Warta Międzychód
Pogoń Nowe Skalmierzyce Zjednoczeni Trzemeszno
Obra Kościan Victoria Września
Tarnovia Tarnowo Podgórne Sokół Pniewy
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Unia Swarzędz
Polonia 1912 Leszno Olimpia Koło
Krobianka Krobia Nielba Wągrowiec
Orkan Śmiłowo KS Opatówek
Kolejka 36 – 15-16 czerwca
Centra Ostrów Wielkopolski Orkan Śmiłowo
KS Opatówek Polonia Kępno
Kotwica Kórnik Krobianka Krobia
Nielba Wągrowiec Polonia 1912 Leszno
Olimpia Koło Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Unia Swarzędz Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sokół Pniewy Obra Kościan
Victoria Września Pogoń Nowe Skalmierzyce
Zjednoczeni Trzemeszno Lubuszanin Trzcianka
Warta Międzychód LKS Gołuchów
Kolejka 37 – 20 czerwca
Kotwica Kórnik Polonia 1912 Leszno
Warta Międzychód Centra Ostrów Wielkopolski
LKS Gołuchów Zjednoczeni Trzemeszno
Lubuszanin Trzcianka Victoria Września
Pogoń Nowe Skalmierzyce Sokół Pniewy
Obra Kościan Unia Swarzędz
Tarnovia Tarnowo Podgórne Olimpia Koło
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Nielba Wągrowiec
Krobianka Krobia KS Opatówek
Polonia Kępno Orkan Śmiłowo
Kolejka 38 – 23 czerwca
Centra Ostrów Wielkopolski Polonia Kępno
Orkan Śmiłowo Krobianka Krobia
KS Opatówek Polonia 1912 Leszno
Kotwica Kórnik Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Nielba Wągrowiec Tarnovia Tarnowo Podgórne
Olimpia Koło Obra Kościan
Unia Swarzędz Pogoń Nowe Skalmierzyce
Sokół Pniewy Lubuszanin Trzcianka
Victoria Września LKS Gołuchów
Zjednoczeni Trzemeszno Warta Międzychód

źródło: http://www.90minut.pl/liga/1/liga10037.html