Lider jest nasz!

DSC04061

Zmienna pogoda, niektóre mecze odwołane, jednak nasze boisko było dobrze przygotowane przez działaczy klubu. Mecz na szczycie, lider kontra wicelider. Miał być Orkan Grzegorz, był Orkan Śmiłowo. Nikt chyba nie spodziewał się tak łatwego meczu dla naszego zespołu, zważywszy na to, że już na początku straciliśmy bramkę…

DSC04056

Mocno zmotywowani jedni i drudzy. Każdy trener dobrze rozpracował zawodników rywali, jednak lepiej to uczynił Tomasz Miedziński. Wyłączenie z gry Sołowieja i Magdziarza było kluczem do sukcesu w tym meczu. Jeden i drugi za wiele nie pokazali, byli cały czas nękani przez naszych zawodników i to się opłaciło.

Jak to mamy w zwyczaju tracimy głupią bramkę po głupim niepotrzebnym faulu. Dośrodkowanie i bramka dla goście, gorzej nie mogło się zacząć. Jednak od początku to my bardziej chcieliśmy strzelić bramkę i uczynił to Jędrzej Wiśniewski z rzutu karnego doprowadzając do remisu. Mecz do przerwy był wyrównany, z lekkim wskazaniem na naszą drużynę. Od początku wykazywaliśmy się mocna agresywnością w grze dzięki czemu napędzaliśmy się do dalszych ataków. Do szatni schodziliśmy z wynikiem 1:1 i z niecierpliwością czekaliśmy na drugą odsłonę meczu…

Już pierwsze minuty drugiej połowy przyniosły nam ogromną radość. Po strzale Mateusza Tatery futbolówka zatrzepotała w siatce gości. Czuliśmy, że już nikt nam nie wyrwie w tym meczu 3 punktów. Dobra gra w środku pola jak i w obronie pozwalała nam całkowicie kontrolować przebieg meczu. Na słowa uznania zasługuje Daniel Kozak, który rozegrał bardzo dobre zawody. Kwestią czasu były kolejne bramki. Na 3:1 podwyższył po indywidualnej akcji w polu karnym ponownie Jędrzej Wiśniewski. Następnie popisową akcję przeprowadził „Mały”, który ośmieszył rywali i wyłożył piłkę na pustą bramkę Piotrowi Gindzie-Kopeć. Rywale kompletnie się pogubili, natomiast my nie wykorzystaliśmy kolejnych szans do podwyższenia wyniku. Ostateczny rezultat 4:1.

DSC04012

Mecz mimo zmiennej aury zgromadził na trybunach wielu sympatyków piłki nożnej w naszym okręgu. Cieszy wygrana i styl w jakim ją osiągnęliśmy.