LZS „FARMUTIL-ORKAN” Śmiłowo

Kierownik drużyny – Stanisław Bachmatiuk
Członek – Henryk Jasiecki

Działalność i finanse:
Ludowy Zespół Sportowy działa jako stowarzyszenie. Jest finansowany dotacją Urzędu Gminy Kaczory i sponsorów. Głównym sponsorem jest Zakład Henryka Stokłosy.

Zadaniem zarządu jest organizowanie i uczestnictwo w meczach piłkarskich seniorów, juniorów i orlików w rozgrywkach ligowych i towarzyskich, a zimą w halowych.

Finanse, które otrzymujemy przeznaczone są na rozgrywki ligowe, ubezpieczenia zawodników, opłaty w OZPN oraz utrzymanie i remonty obiektu sportowego, zakup sprzętu sportowego i odzieży sportowej.

W latach 2011-2014 została wybudowana nowa szatnia. Głównym sponsorem i wykonawcą były Zakłady Henryka Stokłosy. Powstały nowe budki dla zawodników rezerwowych, wymieniono część ławek dla kibiców, zamontowano piłko-chwyty oraz poprawiono stan murawy boiska.