LKS GOŁUCHÓW – FARMUTIL ORKAN ŚMIŁOWO 1:3

Orkan nie sprostał oczekiwaniom i niestety nie przywiózł punktów z wyjazdowego meczu w Gołuchowie. Nasza drużyna do tego spotkania przystąpiła w znacząco zmienionej linii ofensywnej w stosunku do ostatnich kolejek. W meczu nie mogli wystąpić zarówno Damian Buczek jak i narzekający na uraz Jędrzej Wiśniewski a w ich miejsce Trener Miedziński desygnował do gry Daniela Kozaka oraz wracającego po ośmiomiesięcznej przerwie (kontuzja kolana) Romana Michorka.

Początek spotkania należał dla Gołuchowa którzy już po niespełna pół godzinie gry prowadzili dwoma golami. Pierwszą bramkę w 17 minucie po strzale z pola karnego zdobył Mateusz Szkudlarski natomiast drugie trafienie to złe ustawienie naszej drużyny przy dośrodkowaniu z rzutu rożnego czego następstwem była bramka zdobyta głową przez Krzysztofa Czabańskiego. Obraz gry zdecydowanie zmienił się w drugiej połowie. Orkan przejął inicjatywę i zaczął zagrażać bramce gospodarzy. W 50 minucie gry po dośrodkowaniu Pietrowskiego bramkę głową zdobył Adrian Mikołajczak. Gdy wydawało się, że druga bramka dla naszego zespołu jest kwestią czasu w 68 minucie gospodarze wyszli z kontratakiem który zakończył się bramką zdobytą przez Marcina Szymkowiaka. Niestety nie udało już się nam odpowiedzieć kolejnymi trafieniami i mecz zakończył się przegraną.

LKS GOŁUCHÓW– ORKAN ŚMIŁOWO 3:1 (2:0)

Orkan: 1.Kamil Czapla, 15. Adrian Pietrowski, 2. Adrian Mikołajczak, 5. Jakub Zieliński, 11. Sebastian Mikołajczak, 6. Daniel Kozak, 21. Roman Michorek (53′ 3. Patryk Koc) 10. Kamil Magdziarz, 13. Mateusz Tatera, 16. Kamil Kosiński (75′ 4.Sebastian Purczński), 7. Adrian Jagodziński (70′ 18. Jakub Klupś).