OLIMPIA KOŁO– FARMUTIL ORKAN ŚMIŁOWO 2:4

CIEKAWE WIDOWISKO W KOLE
Sobotnie spotkanie w Kole nie miało dla gospodarzy zbyt dużej stawki. Olimpia zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i nie ma szans na utrzymanie lecz mecze w rundzie wiosennej pokazały, że jest to nieobliczalna drużyna, która potrafiła pokonać na wyjeździe Kotwicę Kórnik czy zremisować u siebie z Lubuszaninem Trzcianka. Nasza drużyna natomiast zdobywając sukcesywnie kolejne oczka umacnia się w górnej części tabeli.
Tym razem mecz dla naszej drużyny ułożył się idealnie, gdyż już niespełna po pół godzinie bardzo dobrej gry prowadziliśmy pewnie 3:0 (bramki strzelali Patryk Koc 3′, Daniel Kozak 24′ i Mateusz Tatera 27′). Niestety w 45 minucie pada bramka do szatni, tracimy bramkę po błędzie przy wyprowadzeniu piłki a na listę strzelców wpisuje się Bartosz Kowalski.
Początek drugiej połowy był pod kontrolą Orkanu do czasu gdy sędzia decyduję się
podyktować jedenastkę dla gospodarzy. Rzut karny na bramkę zamienia Bartosz Kowalski i robi się niebezpieczny wynik 2:3. Na  szczęście w 84 minucie udaje nam się podwyższyć wynik za sprawą
Adriana Mikołajczaka który po rzucie rożnym odnajduje się w polu karnym i strzałem po ziemi gwarantuje wygraną Orkanu w tym meczu.

OLIMPIA KOŁO- ORKAN ŚMIŁOWO (1:3) 2:4