Podsumowanie ostatnich pojedynków ligowych !

Ostatni czas dostarczył aż cztery spotkania ligowe naszej drużyny 🙂 Oto piłkarskie szczegóły 🙂 !

1) Orkan Śmiłowo – Polonia Chodzież 3:1 (Arkadiusz Dolny – Adrian Jagiełka – Artur Kwiatkowski)

Czołowa drużyny tabeli pokonana! Wygrywamy z faworyzowaną chodzieską Polonią po bardzo dobrym meczu 3:1!

2) Pogoń Łobżenica – Orkan Śmiłowo 6:0

Nie był to zdecydowanie nasz mecz. Bardzo osłabieni brakiem Bartka Gałeckiego, Kacpra Ryczka czy Patryka Koca – nie daliśmy rady pokonać wicelidera z Łobżenicy.

3) Concordia Murowana Goślina – Orkan Śmiłowo 2:2 (Adrian Jagodziński – Artur Masion)

Dobry mecz, prowadzenie dwubramkowe naszej drużyny i ostatecznie podział punktów. Spotkanie bardzo dobre, ale (niestety) sędziowanie na słabym poziomie.

4) Orkan Śmiłowo – Huragan Pobiedziska 0:2

Spotkanie z liderem tabeli i drużyną, która ma zapewniony awans do IV ligi. Dobre spotkanie w naszym wykonaniu, ale ostatecznie porażka po stracie goli w 80 i 81 minucie. Warto odnotować, iż ostatnie 20 minut musieliśmy grać w „10” po czerwonej kartce dla Adriana Jagiełki. Czy kartka słuszna? Raczej nie…

Do zakończenie rundy wiosennej pozostały do rozegrania jeszcze dwa spotkania. Przedostatni mecz zagramy w sobotę (19.06) na wyjeździe we Wronkach z miejscowym klubem Błękitni.