Podział punktów w Margoninie

W jedenastej kolejce nasza drużyna podejmowała rywala z Margonina. Pierwsze minuty meczu układały się pomyślnie dla podopiecznych trenera Miedzińskiego. W 15 minucie Jakub Zieliński został sfaulowany w polu karnym przeciwnika, sędzia wskazał na 11 metr. Do piłki podszedł Jędrzej Wiśniewski i pewnym uderzeniem trafił do bramki rywali otwierając wynik spotkania na 1:0.

DSC03945

Kolejne akcje nie przynosiły kolejnych bramek. Zawodnicy nieskutecznie próbowali dostać się pod pole karne Leśnika. Kolejna akcja i strata piłki. Kontra Margonina i udana akcja z prawej strony zakończona uderzeniem Tobiasza Janiszewskiego. Gospodarze doprowadzają do remisu. Do końca pierwszej połowy żadna z drużyn nie stworzyła sytuacji, aby zagrozić bramce rywala.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Orkan atakował nieskutecznie. Leśnik próbował, lecz nasza defensywa nie pozwalała na zdobycie kolejnego gola. Do pustej bramki nie zdołał trafić Piotr Ginda-Kopeć. Jak mawia klasyk niewykorzystane sytuację się mszczą i już kilka minut później okazję na ‚setkę’ zmarnował zawodnik Leśnika i posłał piłkę pół metra obok pustej bramki Adamskiego.

DSC03969

W tym meczu więcej bramek nie było, a nasza drużna musi popracować nad skutecznością. Sobotni mecz z pewnością nie należy do udanych występów ekipy Orkana. Remis i tylko jeden punkt do ligowej tabeli spowodował, że o jedno oczko, po zwycięstwie nad Notecią Rosko odskoczyli nam przeciwnicy z Połajewa.

Kolejny mecz to kolejny wyjazd. Tym razem do Czarnkowa. Serdecznie zapraszamy.