SOKÓŁ PNIEWY– FARMUTIL ORKAN ŚMIŁOWO 0:6

SPEKTAKULARNE ZWYCIĘSTWO ORKANU

Orkan nie zwalnia tempa i wygrywa 4 mecz z rzędu. Tym razem pokonując w fantastycznym stylu drużynę z Pniew. Cały mecz toczył się pod kontrolą naszego zespołu. Dwie pierwsze bramki padły praktycznie w ten sam sposób po rzutach rożnych egzekwowanych przez Adriana Pietrowskiego, pierwszy głową piłkę do siatki już w 3 minucie skierował Marcin Ankudowicz a chwile później to samo uczynił Adrian Mikołajczak. Jeszcze przed przerwą prostopadłym podaniem popisał się Kamil Magdziarz po którym sam na sam z bramkarzem znalazł się Mateusz Tatera i akcję zakończył celnym trafieniem.
W drugiej połowie Orkan nie zaprzestał na licznych atakach czego następstwem były kolejne bramki . Zaczęło się od trafienia Tatery po asyście Patryka Koca. Następnie Damian Buczek idealnym podaniem obsłużył popularnego Wiśnię który zdobył swoją kolejną bramkę w tym sezonie. Pod koniec meczu nasz kapitan skompletował hattricka po dobrym dośrodkowaniu rezerwowego Jakuba Klupsia.

SOKÓŁ PNIEWY- ORKAN ŚMIŁOWO (0:3) 0:6
Marcin Ankudowicz 3′, Adrian Mikołajczak 16′, Mateusz Tatera 37′ 56′ 80′, Jędrzej Wiśniewski 58′.

Orkan: 1.Kamil Czapla, 15. Adrian Pietrowski, 2. Adrian Mikołajczak, 14. Marcin Ankudowicz, 16. Kamil Kosiński, 6. Daniel Kozak, 20. Damian Buczek (21.Roman Michorek 80′), 3. Patryk Koc (18. Jakub Klupś 69′), 10. Kamil Magdziarz (7. Adrian Jagodziński 75′) 13. Mateusz Tatera, 9. Jędrzej Wiśniewski (17. Piotr Ginda-Kopeć 63′).