XVII KOLEJKA: Orkan Śmiłowo – Noteć Rosko 4:1

Miniony weekend przyniósł kolejny mecz ligowy – zagraliśmy na swoim boisku z Notecią Rosko.

Mecz rozpoczął się po naszej myśli. Przed przerwą – pierwszą bramkę zdobył dla naszego zespołu Bartłomiej Prange w 42 minucie. Nie minęły trzy minuty, a już na tablicy wyników widniał wynik 1:1. Druga połowa to już dominacja naszych seniorów, którzy w ciągu dziesięciu minut, zdobyli trzy gole i przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Sobotnie zwycięstwa oznacza, że nasz bilans obecnie wynosi 17 meczów i 17 zwycięstw! Brawo Orkan! Awans do V ligi jest już niemalże na wyciągnięcie ręki.

Orkan Śmiłowo – Noteć Rosko 4:1 (2x Bartłomiej Prange – Mateusz Tatera – Bartosz Gałecki)
Orkan Śmiłowo: Błażej Purtak – Artur Masion (55′ Błażej Hejak), Filip Panek, Adrian Jagiełka – Arkadiusz Dolny (52′ Patryk Koc), Artur Kwiatkowski, Bartosz Gałecki, Hubert Martenka – Mateusz Tatera, Bartłomiej Prange (70′ Maciej Krawiec), Paweł Kędziora

W tabeli mamy obecnie 51 punktów (17 – 0 – 0) i legitymujemy się bilansem 70:9. Za naszymi plecami Kłos Budzyń (39 punktów) oraz Sparta Złotów (31 punktów) 🙂

Następny mecz w niedzielę o godzinie 14:00 w Lubaszu z miejscowym Radwanem!