Pogrom w Białośliwiu

W upalny, sobotni dzień zawodnicy Śmiłowskiego Orkana wybiegli o 15.30 na boisko w Białośliwiu, na którym podejmowali tamtejszą Stellę. Stella jest dosyć niewygodnym przeciwnikiem. W zeszłej rundzie na naszym boisku sensacyjnie zabrała nam punkty remisując 1:1. Do tej pory, na wiosnę zaliczyła same porażki, ale należy pamiętać, że dla nas każdy mecz jest ciężki.

IMG_2751

Tak też wyglądał początek spotkania. Bramkarz z Białośliwia, po szybkim wznowieniu, uruchomił napastnika, który nie wykorzystał szansy na strzelenie bramki. Po interwencji Adamskiego piłka wyszła za linię końcową. Zespół Stelli wykonał pod rząd 5 rzutów rożnych, jednak po żadnym z nich piłka nie znalazła drogi do naszej bramki. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź naszego zespołu. Po strzale Wiśniewskiego z najbliższej odległości, obejmujemy prowadzenie w meczu. Po kilku minutach ponownie Wiśniewski wpisuje się na listę strzelców. Od tego momentu całkowita dominacja naszego zespołu. W przeciągu kilkunastu minut kilka dogodnych sytuacji na podwyższenie prowadzenia. Przed szansą stawali Wiśniewski oraz wracający po kontuzji Wypusz. Jeszcze w pierwszej połowie dał znać o sobie Zieliński, który fenomenalnym strzałem z rzutu wolnego nie dał żadnych szans goalkeeperowi Stelli. Piłka po jego strzale trafiła w samo okienko. Do przerwy 0:3.

IMG_2770

Druga połowa to głównie akcje naszego zespołu na połowie gospodarzy. Naszemu zespołowi zależało na okazałym zwycięstwie, czego efektem były kolejne stwarzane sytuację. Bramkę życia zaliczył Kosiński. Piłka w tym spotkaniu ewidentnie leżała Kamilowi na nodze. Dwa razy zdecydował się na strzał sprzed 16 i dwukrotnie piłka wylądowała w bramce. Na listę strzelców wpisali się również: dwukrotnie Wojciech Wypusz oraz wprowadzony na boisko w drugiej połowie Kacper Palacz.

IMG_2794

Końcowy wynik 0:8. Na pewno cieszy wysokie zwycięstwo, teraz przed nami ważny mecz- szlagier ze Spartą Złotów na ich boisku. Czeka nas ciężka przeprawa, która w końcowym rozrachunku może mieć kluczowe znaczenie.

Skład: Adamski, Purczyński, Mikołajczak, Zieliński, Jagodziński ( Koc), Kosiński, Michorek (Rusiecki) , Kozak, Tatera ( Palacz) , Wiśniewski(Urbański) , Wypusz.