Derby dla Śmiłowa!

Mecze pomiędzy drużynami ze Śmiłowa i Kaczor od dawna uważane są za miejscowe derby. Niestety pierwszy mecz zakończył się niespodziewanym remisem 0:0 dlatego nikt nie wyobrażał sobie innego wyniku niż 3 punkty dla naszej drużyny i tak też własnie się stało.

Mecz od początku prowadzony był w szybkim tempie gdzie nasi zawodnicy grali kombinacyjną piłkę stwarzając sobie dogodne sytuacje do strzelenia bramek. Mimo świetnych okazji i ciągłego naporu do 25 minuty mieliśmy wynik 0:0. Po zagraniu piłki ręka w polu karnym sędzie wskazał na 11 metr i Mateusz Kostecki pewnie umieścił futbolówkę w siatce Zjednoczonych. Następnie po indywidualnej akcji na 0:2 podwyższył Mateusz Tatera i do szatni schodziliśmy z dwubramkową przewagą.

Po przerwie gra naszego zespołu się nie zmieniła co doprowadziło do stworzenia kolejnych sytuacji i w konsekwencji obejrzeliśmy kolejne bramki dla naszego zespołu a strzelali je: Mateusz Kostecki, Kacper Palacz, Paweł Kotowicz oraz ponownie 2 trafienia dołożył skuteczny w tym meczu Mateusz Kostecki. Gospodarze po jednym z naszych błędów dołożyli jedna bramkę i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1:7 dla Orkana.