FARMUTIL ORKAN ŚMIŁOWO – OSTROVIA 1909 OSTRÓW WIELKOPOLSKI 1:3

W meczu XXI kolejki nasz zespół podejmował drużynę Ostrovii Ostrów Wielkopolski. Mecz toczył się w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych co nie sprzyjało kreowaniu gry. Już w 2 minucie zespół Ostrovii objął prowadzenie. Orkan szybko odpowiedział na straconą bramkę. W 12 minucie doskonałe dośrodkowanie z rzutu wolnego Kamila Kosińskiego na bramkę zamienił Adrian Mikołajczak. W kolejnych minutach nasz zespół stwarzał zagrożenie głównie po stalych fragmentach gry. Po jednym z nich piłkę do bramki skierował Jakub Zieliński niestety znajdował się na pozycji spalonej i bramka została nieuznana. Druga połowa to głównie walka z panującymi warunkami atmosferycznymi, silny wiatr, deszcz znacznie utrudniały grę w piłkę. Lepiej w tych warunkach odnalazł się zespół Ostrovii który wykorzystał błędy Orkanu, zdobył dwie bramki i to goście zainkasowali 3 punkty wygrywając 3-1.

Orkan Farmutil Śmiłowo – Ostrovia 1909 1:3 (1:1)