Festiwal rzutów karnych

DSC02095

Nasi zawodnicy na ten mecz jechali w znakomitych nastrojach, mając w głowie to, że wynik meczu w Złotowie nie wpłynie na układ tabeli.

Jednak każdy chciał pokazać się na boisku z dobrej strony i wywalczyć 3 punkty. Mecz od początku dobrze układał się dla naszej drużyny czego skutkiem były groźne sytuacje w których niestety pudłowaliśmy. W końcu faulowany w polu karnym był Mateusz Kostecki i sędzie wskazał na „wapno”. Bezbłędny w tej sytuacji okazał się Bartosz Gałecki posyłając piłkę w prawy róg bramki.

DSC01990

Gospodarze starali się odrobić wynik jednak ponownie w polu karnym zostało popełnione przewinienie, tym razem na Błażeju Forysiu. Do piłki podszedł Mateusz Kostecki i bezbłędnie wykorzystał strzał z 11 metra.DSC02003

Przed przerwą Złotowianie zdołali zdobyć bramkę kontaktową i do przerwy schodziliśmy z wynikiem 1:2. Druga połowa to już większa przewaga gospodarzy. Nasz zespół bronił się czekając na kontrę i po jednej z nich po indywidualnej akcji na 1:3 podwyższył Mateusz Tatera.

DSC02053

Nasza radość nie trwała długo bo już po minucie gospodarze znów nawiązali kontakt strzelając bramkę na 2:3. Do końca meczu Złotów miał przewagę, natomiast nasz zespół skupił się na dotrzymaniu korzystnego wyniku do końca. W ostatnich minutach meczu sędzie podyktował rzut karny dla Spartan, który to doprowadził do wyniku 3:3. Sędzia początkowo wskazał na rzut wolny jednak po konsultacji z sędzią linowym wskazał na 11 metr…. Rezultat nie uległ zmianie i mogliśmy cieszyć się z jednego punktu.