GKS TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE – FARMUTIL ORKAN ŚMIŁOWO 1:3

KOLEJNE WYJAZDOWE ZWYCIĘSTWO
W trzecim meczu rundy wiosennej Orkan zdołał pokonać na wyjeździe drużynę z Tarnowa
Podgórnego 3:1.
Po ostatnim nieudanym spotkaniu dla nas przed własną publicznością (przegrana 1:3 z Ostrovią)
nasza drużyna pojechała do Tarnowa niezwykle zmotywana z jednym celem przywiezienia z
ciężkiego terenu 3 punktów.
Początek meczu był dość nerwowy w naszym wykonaniu ale nie przełożyło się to na większe
zagrożenie pod naszą bramką.
W 27 minucie padła pierwsza bramka dla Orkanu której autorem był Sebastian Mikołajczyk, który
wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego Kamila Kosińskiego.
Niestety nasza radość nie trwała zbyt długo gdyż zaledwie kilka minut później w nie groźnej
sytuacji piłkę ręką w polu karnym zagrał Jakub Zieliński. Piłkę ustawioną z jedenastu metrów na
bramkę zamienił Maurycy Niemczyk. Dość wyrównana pierwsza połowa spotania zakończyła się
remisem.
W 66 minucie swoją drugą żółtą kartkę w tym meczu za faul taktyczny otrzymał Adrian
Stypczyński. Od tego momentu Orkan kontrolował przebieg spotkania czego następstwem były
dwie bramki zdobyte przez Jędrzeja Wiśniewskiego.
GKS TARNOVIA – FARMUTIL ORKAN ŚMIŁWO 1:3 (1:1)