Inauguracja na 4+

Tak ocenił pierwszy mecz Polonią Jastrowie u siebie, Piotr Sochacki. Trener naszej drużyny

Na wyróżnienie zasługuje cały zespół, ale szczególne słowa pochwały należą się Mateuszowi Rusieckimu, dla którego był to debiut w zespole seniorskim. Brawo oby się rozwijał tak jak do tej pory – życzy sobie Piotr Sochacki.

Orkan rozpoczął dobrze. Już w 4 minucie Urbański wykorzystał niezdecydowanie defensywy gości. Do końca I połowy radości po naszej stronie nie było, chociaż sytuacje ku temu mieli Ponownie Urbański, Kostecki, Gałecki czy Foryś.

W II połowie na 2:0 trafił z rzutu karnego Kostecki. Później nic – mimo kolejnych szans – nie wpadło. Za to sama ko0ńcówka dla gości i gol kontaktowy.

– Tak, ostatnie 10 min to dramat. Wcześniej za to sytuacji od groma.

Strzelasz i masz spokój, a tak to problemy – potwierdza Sochacki.

Farmutil Orkan – Polonia Jastrowie 2:1

Ludewicz – Rusiecki 70 ‚(Dera), Kotiuszko, Olufemi, Komenderski – Gałecki, Tatera (70 Kotowicz), Poznański, Forys (87 Purczyński), Urbański – Kostecki

Bramki: Urbański asysta Poznański, Kostecki asysta Urbański