Pod Kontrolą

Kolejne derby, kolejne 3 punkty można by napisać, ale…

Nie tak dawno zespół z Dziembowa w ostatnich 2 meczach z naszą drużyną zdobył 6 pkt. Dlatego wiedzieliśmy, że pomimo iż zespół znad Noteci zajmuje odległe miejsce w tabeli nie będzie to łatwy mecz dla naszego zespołu.

„Z respektem ale świadomi swoich umiejętności wyszliśmy na ten mecz , mając w głowie to, że 3 pkt. w tym meczu przybliżą nas do upragnionego pierwszego miejsca w lidze” – mówił nam kapitan zespołu Bartosz Gałecki.

Mecz od początku układał się po naszej myśli. Już pierwsze minuty przyniosły pierwsze okazje dla naszego zespołu jednak pudłowali Artur Kwiatkowski i Błażej Foryś. Następne próby skutkowały zdobyciem bramek, gdzie dwukrotnie po akcji zespołowej, a następnie po akcji indywidualnej trafiał Mateusz Kostecki. Nasza gra była zorganizowana i wiedzieliśmy, że w tym meczu już nikt nam nie zabierze upragnionych 3 punktów.

Początek drugiej połowy przyniósł nam kolejną bramkę, na 3:0 podwyższył strzałem głową Artur Kwiatkowski po dośrodkowaniu Błażeja Forysia. Dalsza cześć meczu rozgrywana była dość chaotycznie czego konsekwencją była strata bramki przez nasz zespół. Mecz się wyrównał, jednak potrafiliśmy stworzyć sobie kolejne dogodne sytuacje, które nie zamieniliśmy w bramki. Wynik meczu nie uległ już zmianie i po dobrym meczu wygrywamy 3:1