Podsumowanie meczów młodzików młodszych !

Nasza drużyna młodzieżowa – młodzik młodszy – ma za sobą kilka spotkań rozegranych w ostatnim czasie w rozgrywkach ligowych. W dniu wczorajszym (poniedziałek) – podejmowaliśmy na swoim terenie kolegów z wyrzyskiej Krajny 🙂

W tym miejscu – chcielibyśmy podziękować za współpracę Football Academy Piła, ponieważ dzieci z tejże Akademii reprezentują nasz klub w lidze 🙂 Dziękujemy i liczymy na dalszą owocną współpracę.

Sam mecz to bardzo wyrównana potyczka – spotkały się dwie niezwykle równe drużyny, które oddały całe serce na boisku. Tym razem górą goście. którzy okazali się minimalnie lepsi.

MŁODZIK MŁODSZY -> MECZ LIGOWY 🙂
Orkan Śmiłowo (Football Academy Piła) – Krajna Wyrzysk 2:3

O miejscu w ligowej tabeli nie będziemy pisać, ponieważ rozgrywki dzieci to zmagania mające na celu przede wszystkim naukę i łapanie doświadczenia. Gramy – bawimy się – uczymy 🙂 Brawo dla obu drużyn 🙂 !