Przedstawienie nowych zawodników – podsumowanie transferów

Ostatni miesiąc to nie tylko ciężka praca na treningach, ale również intensywny okres pod względem transferowym. Oto krótkie podsumowanie transferów do naszego klubu:

1. FILIP PANEK
Pozycja: Obrońca
Poprzedni klub: Zjednoczeni Kaczory

Filip to bardzo duże wzmocnienie naszego zespołu. Ów zawodnik ostatnie lata spędził w Zjednoczonych, gdzie był filarem linii defensywnej. Życzymy powodzenia w nowym klubie i samych udanych meczów!

2. BŁAŻEJ PURTAK
Pozycja: Bramkarz
Poprzedni klub: GLKS Wysoka

Błażej jest wychowankiem Tarnovii Tarnówka, gdzie spędził dużą część kariery. Ostatnie lata jednak to występy w GLKS Wysoka, gdzie był mocnym punktem między słupkami. Życzymy powodzenia w nowym klubie i samych czystych kont!

3. BŁAŻEJ HEJAK
Pozycja: Obrońca
Poprzedni klub: Zjednoczeni Kaczory

Cechy Błażeja? Niesamowita ambicja i wola walki. Zawodnik ten przychodzi do nas z Kaczor, gdzie był podstawowym zawodnikiem. Wcześniej reprezentował barwy Iskry Szydłowo, Łobzonki Wyrzysk czy Derby Stara Łubianka. Życzymy powodzenia w nowym klubie i samych udanych występów!

4. MIŁOSZ JASTER
Pozycja: Obrońca
Poprzedni klub: Pogoń Łobżenica

Bardzo doświadczony zawodnik już wcześniej reprezentował nasze barwy. Grał między innymi w Pogoni Łobżenica, Stelli Białośliwie, GLKS Wysoka czy Zjednoczonych Kaczory. Życzymy powodzenia w nowym klubie i samych udanych występów!

5. HUBERT MARTENKA
Pozycja: Obrońca
Poprzedni klub: Zjednoczeni Kaczory

Hubert wraca do nas po pobycie w Zjednoczonych Kaczory. Ze wcześniejszej przygody, zapamiętany został na pewno z przebojowości i ciągu na bramkę. Miejmy nadzieję, że i tym razem te atuty pokaże na boisku! Życzymy powodzenia w nowym klubie i samych udanych występów!

6. DARIUSZ NOWAK
Pozycja: Pomocnik
Poprzedni klub: Zjednoczeni Kaczory

Lider środka pola Zjednoczonych przechodzi do Śmiłowa. To bez wątpienia powinno być duże wzmocnienie drugiej linii w naszym zespole. „Płuca” drużyny – oto dewiza popularnego Olka 🙂 Życzymy powodzenia w nowym klubie i samych udanych występów!

7. MAREK TURKOWIAK
Pozycja: Bramkarz
Poprzedni klub: Sparta Złotów

Były zawodnik złotowskiej Sparty oraz Leśnika Margonin – tym razem zawita do Orkana 🙂 Duże doświadczenie (gra między innymi w IV lidze) i bardzo dobre warunki fizyczne – tak można podsumować Marka. To bez wątpienia mocny punkt między słupkami! Życzymy powodzenia w nowym klubie i samych udanych występów!

Na koniec krótka informacja o transferach z klubu. Jakub Przybył oraz Dorian Jastrzembski zostali wypożyczeni do Noteci Dziembowo.

Nasza kadra obecnie liczy 22 zawodników. Transfery na papierze wyglądają zachęcająco – zachęcająco do tego, by przyjść w niedzielę na Stadion i zobaczyć Orkan w akcji 🙂 Do boju!