V liga: Sparta Oborniki – Orkan Śmiłowo 1:1

Seniorzy mają za sobą kolejny mecz ligowy – tym razem graliśmy w Objezierzu ze Spartą Oborniki. Przed meczem – cenny punkt bralibyśmy w ciemno. Po meczu – lekki niedosyt jest.

Samo spotkanie bardzo wyrównane. Dwie czerwone kartki, dwa gole i ostatecznie podział punktów. Warto podkreślić, iż od 38 minuty graliśmy w osłabieniu po czerwonej kartce (dwie żółte) Radosława Góździa. Mimo to – potrafiliśmy zdobyć gola i prowadzić aż do … 97 minuty. Niestety – miejscowi zdobyli wyrównującego gola w … ostatniej akcji meczu i tym samym z Objezierza wracamy „tylko” z 1 punktem.

Sparta Oborniki – Orkan Śmiłowo 1:1 (Mateusz Tatera)

Orkan Śmiłowo: Marcin Szymkiewicz – Adrian Jagiełka, Kacper Ryczek, Arkadiusz Dolny, Radosław Góźdź – Bartosz Gałecki, Artur Kwiatkowski – Mateusz Tatera (88′ Jakub Przybył), Maciej Krawiec (70′ Artur Masion), Bartłomiej Szperlak – Jakub Skwarek (90′ Dorian Jastrzembski)

Czasu na odpoczynek nie będzie zbyt dużo – już w czwartek zagramy na swoim boisku z chodzieską Polonią. Początek spotkania o godzinie 15:00. Zapraszamy!