Wygrany pierwszy sparing seniorów !

Piłkarze Orkanu Śmiłowo rozegrali w minioną niedzielą pierwszy mecz kontrolny przed zbliżającą się rundą wiosenną. Na sztucznej murawie w Złotowie – nasz team podejmował Noteć Dziembowo. Oto piłkarskie szczegóły 🙂

PIERWSZY MECZ KONTROLNY 🙂
Orkan Śmiłowo – Noteć Dziembowo 7:1 (2x Artur Kwiatkowski – Patryk Koc – Radosław Patryjas – Damian Siwek – Mateusz Tatera – Bartosz Gałecki)

Pierwsza połowa bardzo wyrównana – zaledwie 1:0 dla podopiecznych Zbigniewa Krzoski. Drugie 45 minut to już przewaga naszego zespołu i ostatecznie zwycięstwo 7:1 🙂

W sparingu nie zabrakło nowych twarzy 🙂 Po raz pierwszy zagrali w naszych barwach, m.in. Artur Masion, Miłosz Jaster czy Adrian Jagiełka 🙂 Witamy chłopaków i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach 😉

Już w najbliższą sobotę następny mecz sparingowy – tym razem podejmiemy w Wapnie miejscową Unię.