XVI kolejka: Sokół Szamocin – Orkan Śmiłowo 1:4

        Miniona niedziela to inauguracja rundy wiosennej. Nasza drużyna wybrała się na mecz wyjazdowy do Szamocina, by mierzyć się z miejscowym Sokołem. Sokół to teoretycznie ostatnia drużyna w tabeli, ale w praktyce to zespół, który przed rundą wiosenną dokonał kilku spektakularnych transferów. Do klubu przybyli, między innymi Jacek Figaszewski z Zamka Gołańcz (V liga) czy Mikołaj Siatkowski z Polonii Chodzież (V liga)

Przed samym meczem faworytem był nasz zespół, ale szamocińska drużyna (poważnie wzmocniona) wydaje się. iż będzie mocnym zespołem w rozpoczynającej się rundzie.

Nie minęło 50 minut, a już wiedzieliśmy, że wywiezienie trzech punktów z trudnego terenu jest praktycznie zapewnione. Trzy gole Tatery i jedno trafienie Kwiatkowskiego sprawiło, że prowadziliśmy 4:0. Gospodarze odpowiedzieli zaledwie jednym trafieniem z 73 minuty i ostatecznie mogliśmy cieszyć się z trzech punktów!

XVI KOLEJKA: Sokół Szamocin – Orkan Śmiłowo 1:4 (3x Mateusz Tatera – Artur Kwiatkowski)

Orkan Śmiłowo: Błażej Purtak – Artur Masion, Bartosz Gałecki, Adrian Jagiełka – Arkadiusz Dolny (57′ Hubert Martenka), Dariusz Nowak, Artur Kwiatkowski, Patryk Koc – Mateusz Tatera (78′ Hubert Bejma), Bartłomiej Prange (70′ Maciej Krawiec), Paweł Kędziora (82′ Błażej Hejak)

Kolejny mecz rozegramy już w najbliższą sobotę, kiedy to podejmiemy na swoim terenie Noteć Rosko. Początek spotkania o godzinie 15:00 🙂 Serdecznie zapraszamy już teraz !