Zabrakło skuteczności

W sobotę 11 sierpnia drużyna Orkanu wyruszyła do Ostrowa Wielkopolskiego, aby zmierzyć się z Ostrovią 1909.

DSC_0975

Farmutil źle zaczął mecz, już po 10 minutach gry było 2:0 dla gospodarzy. Zawodnicy Orkanu rozdrażnieni takim wynikiem ruszyli do ataku, czego skutkiem było stworzenie kilku bardzo dobrych okazji do zdobycia gola. Najlepszą z nich zmarnował Jędrzej Wiśniewski nie wykorzystując rzutu karnego. Do przerwy wynik nie ulegl zmianie.

DSC_0993

DSC_1015

Po przerwie w naszym zespole widac było jeszcze wiekszą motywację do odrobienia strat. Drużyna Orkanu od początku drugiej połowy przejęła inicjatywę, gospodarze natomiast ustawili się na gre z kontrataku. Nasi piłkarze znowu potrafili stworzyć dobre sytuacje bramkowe, jednak skuteczność tego dnia zawodziła. W 63 minucie złapali kontakt. Po faulu na Damianie Buczku sedzia podyktowal rzut karny. Do piłki podszedł Wojciech Wypusz i pewnie zamienił go na bramkę. Zawodnicy Orkanu dalej atakowali, jednak bezskutecznie i to gospodarze cieszą się z kompletu puntków. Mimo przegranej nasz zespoł zostawił dobre wrażenie.

DSC_1042

Skład: Adamski, A. Mikołajczak, Zieliński, Jagodziński(Michorek), Wiśniewski, Wypusz, S. Mikołajczak, Urbański(Buczek), Kosiński, Ginda-Kopeć(Purczyński), Fertikowski.

Na następny mecz Orkanu zapraszamy 15.08.2018 o godzinie 14:00 na stadion w Śmiłowie. Drużyna Farmutilu zmierzy się z Tarnovią Tarnowo Podgórne.